Firma Sprzątająca ABC-Service Wrocław

Firma Sprzątająca ABC-Service Wrocław
Nazwa:
Firma Sprzątająca ABC-Service Wrocław
Kategoria:
Opis działalności:

ABC-Service jest profesjonalną firmą sprzątającą i ochroniarską działającą we Wrocławiu i rozszerzającą swoje usługi również na inne miejscowości Dolnego Śląska. Firma specjalizuje się w utrzymywaniu czystości zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz, a jej oferta obejmuje sprzątanie specjalistyczne z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń i fachowej pracy doświadczonego zespołu, ochronę osób i mienia oraz konserwację terenów zielonych i powierzchni płaskich.

Firma Sprzątająca ABC-Service Wrocław fot.1

Osobno w ramach zakresu świadczonych usług proponuje firmom usługi transportowe obejmujące duże gabaryty i nietypowe kształty produktów czy maszyn, jakie należy bezpiecznie i z zachowaniem wysokich standardów przewieźć w inne miejsce.

Firma Sprzątająca ABC-Service Wrocław fot.2

Firma ABC-Service działa na rynku od lat i posiada własny park maszynowy wspierający pracę jej zespołu technicznego i wyposażony w ponad 1500 profesjonalnych urządzeń sprzątających oraz pojazdów towarzyszących, które wpływają na przyspieszenie wykonywania zleconych jej prac i ich pełną profesjonalizację.

Strona WWW:
Telefon:
713544354
Regon:
930522767
Nip:
8980025555
Miejsce działalności:
ul. Bolesławiecka 15 53-614 Wrocław
  • Firma Sprzątająca ABC-Service Wrocław
  • Firma Sprzątająca ABC-Service Wrocław