Kancelaria Notarialna Bożena Nowińska

Kancelaria Notarialna Bożena Nowińska
Nazwa: Kancelaria Notarialna Bożena Nowińska
Kategoria:
Opis działalności:

Notariusz – to słowo brzmi znajomo, jednak nie zawsze wiemy, czym zajmuje się osoba na tym stanowisku. Kancelaria notarialna jest w pełni przygotowana na to, aby sporządzić dokumenty spełniającą wolę obu stron. Dokumenty, o których wspomniano mogą dotyczyć spadków, darowizn, obrotu nieruchomościami, jak również na przykład założenia spółek akcyjnych.

U notariusza można sporządzić również testament oraz akt pełnomocnictwa. Usługi notarialne są ściśle związane ze zmieniającymi się przepisami prawa. Prawnicy naszej kancelarii prawnej na bieżąco śledzą każde zmiany. W ten sposób jesteśmy w stanie pomóc każdemu klientowi, który chce skorzystać z naszych usług.

Każda sprawa jest szczegółowo analizowana. Nasza kancelaria prawna zajmuje się nie tylko sporządzaniem odpowiednich dokumentów, ale również ich przechowywaniem, tak samo jak przechowywaniem papierów wartościowych oraz pieniędzy. Zależy nam na rozwiązywaniu wszelkich spraw notarialnych. Prosimy o kontakt w celu zapoznania się ze szczegółami naszej działalności.

Strona WWW: notariusz wrocław
Telefon: 713412452
Regon: 930720007
Nip: 8981014045
Miejsce działalności: ul. Hubska 52/9 50-502 Wrocław