Skup samochodów Wrocław firma Auto GTA

Skup samochodów Wrocław firma Auto GTA
Nazwa:
Skup samochodów Wrocław firma Auto GTA
Kategoria:
Opis działalności:

Firma Auto GTA to skup samochodów w województwie dolnośląskim, dzięki któremu osoby chcące szybko sprzedać swój pojazd, mogą uzyskać na niego najlepszą cenę. Skup aut działa w obrębie Wrocławia i w całym dolnośląskim, umożliwiając klientom nie tylko przywiezie tu pojazdu do sprzedania, ale również jego odbiór pod wskazanym adresem.

Firma skupuje samochody nowe i w pełni sprawne technicznie, używane zarówno w rocznikach młodszych jak i starszych, powypadkowe i niesprawne, z uszkodzonymi podzespołami lub nie w pełni nadające się do użytkowania na drogach, ale i te, które z racji stanu technicznego nadają się już tylko do złomowania.

Specjaliści zatrudnieni w Auto GTA zapewniają klientom fachowe doradztwo związane z wyceną wartości ich pojazdu i są w stanie zaoferować najbardziej atrakcyjne ceny. Wycena jest możliwa zarówno w siedzibie firmy, jak i poprzez wygodne połączenie telefoniczne, dzięki któremu fachowcy na podstawie informacji o pojeździe wycenią go i zaproponują sposób odbiory auta i przekazania gotówki.

Telefon:
730117117
Regon:
020742967
Nip:
8951876724
Miejsce działalności:
ul. Piotra Czajkowskiego 11-13 51-171 Wrocław