Stokado Sp. z o.o.

Stokado Sp. z o.o.
Nazwa: Stokado Sp. z o.o.
Kategoria:
Opis działalności:

Magazyny samoobsługowe typu self storage pojawiły się na polskim rynku jako odpowiedź na wzrastającą potrzebę dodatkowej powierzchni do przechowywania. Każdy metr kwadratowy naszych mieszkań jest precyzyjnie zagospodarowany a ze względu na rosnące ceny nieruchomości coraz rzadziej możemy sobie pozwolić na zakup wymarzonego M z dodatkową powierzchnią w postaci komórki lokatorskiej czy pomieszczenia gospodarczego. Tutaj właśnie na przeciw wychodzi rozwiązanie podpatrzone w Stanach Zjednoczonych w postaci możliwości integralnego i całkowicie niezależnego magazynu do wynajęcia. Magazyny samoobsługowe typu self storage umożliwiają bezpieczne i wygodne przechowywanie wyposażenia naszych mieszkań, biur czy urządzeń i narzędzi a nawet motocykli i quadów.

Firma Stokado w jednym ze swoich sześciu oddziałów oferuje szeroki wachlarz zróżnicowanych pod względem powierzchni magazynów do wynajęcia. Swoje mienie mogą tu przechowywać zarówno firmy jak i osoby fizyczne. Stokado Self Storage dysponuje magazynami samoobsługowymi zewnętrznymi oraz mieszczącymi się wewnątrz większych pomieszczeń. Do dyspozycji wynajmujących przeznaczone są nawet niewielkie schowki o powierzchni jednego metra kwadratowego aż po 30-metrowe magazyny. Dla bezpieczeństwa przechowywanych przedmiotów w magazynach wewnętrznych gwarantowana jest stała temperatura, niezależnie od zewnętrznych warunków atmosferycznych.

Dzięki odpowiednim warunkom przechowywania i zapewnieniu stałego monitoringu klientami magazynów do wynajęcia Stokado Self Storage są zarówno kancelarie prawne i inne firmy magazynujące swoje archiwa i dokumenty jak i osoby fizyczne przechowujące swój dobytek okazjonalnie lub długoterminowo. Zdecydowaną zaletą oferty firmy Stokado jest możliwość wynajmu schowka czy magazynu nawet na jeden tydzień. Jest to duże ułatwienie dla osób w trakcie przeprowadzki lub remontu mieszkania. Przechowywanie sezonowe także ma swoich zwolenników, szczególnie właścicieli motocykli, quadów i rowerów. Magazyny są dostępne przez całą dobę, we wszystkie dni w roku.

Strona WWW: self storage
Telefon: 666030777
Regon: 022172988
Nip: 8992745172
Miejsce działalności: ul. Opolska 178 52-014 Wrocław