Wesela w restauracji Agora Wrocław

Wesela w restauracji Agora Wrocław
Nazwa:
Wesela w restauracji Agora Wrocław
Kategoria:
Opis działalności:

Restauracja eventowa Agora we Wrocławiu jest znakomitym miejscem kulturalnym, oferującym różnorodne i smaczne dania. W restauracji organizowane są imprezy okolicznościowe, takie jak wesela, komunie, przyjęcia rodzinne, czy imprezy firmowe. Ponadto w restauracji odbywają się cykliczne imprezy: Andrzejki, Sylwester, Bar Karnawałowy, Ostatki.

Wesele w restauracji Agora Wrocław fot.1

Restauracja Agora słynie przede wszystkim ze świetnej organizacji wesel. Pracownicy restauracji mają wieloletnie doświadczenie w organizacji wesel. Świadczone usługi są na najwyższym poziomie. Możliwe jest zorganizowanie wesela tematycznego: w stylu hawajskim, science-fiction, czy renesansowym. Nasz zespół podejmie się realizacji każdego pomysłu! W swojej ofercie mamy dwa możliwe warianty menu weselnego: 195 zł od osoby lub 230 zł od osoby.

Wesele w restauracji Agora Wrocław fot.2

Ponadto świadczymy dodatkowe usługi oraz atrakcje, w postaci baru alkoholowego, animatorów dla dzieci, fontanny czekoladowej, usług florystycznych i fotograficznych, czy oryginalnych poczęstunków. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą weselną!

Strona WWW:
Telefon:
664031118
Regon:
932801709
Nip:
8981175127
Miejsce działalności:
ul. Serbska 5a 51-111 Wrocław
  • Wesela w restauracji Agora Wrocław
  • Wesela w restauracji Agora Wrocław